RU

 

Ми в соціальних мережах:

Керамічні вініри та люмініри

Всі ми мріємо мати красиву білосніжну усмішку. Якщо в силу будь-яких обставин людина цього позбавлена, то сьогодні рішення цієї проблеми стало абсолютною реальністю. Все, що для цього потрібно, це покрити зуби керамічними вінірами.

Вініри являють собою найтонші порцелянові пластинки. У тому випадку, коли зуби поміняли свій колір або попередні реставрації не привели до бажаного результату, або в силу якихось інших причин, тоді вініри дозволяють досягти потрібної форми, бажаного кольору, при цьому захищаючи зуби. В результаті виготовлення вінірів досягається бажаний естетичний результат при мінімальному травмуванні зуба, надійність і довговічність.

Найбільш часті проблеми та їх вирішення за допомогою вінірів:

  • Діастеми (щілини між зубами);
  • Порушення форми і положення зубів;
  • Плями на зубах, що не піддаються очищенню (флюороз, гіпоплазія);
  • Старі пломби та реставрації, що відрізняються за кольором і формою;
  • Травми зуба;

Чому не треба боятися виниров?

Препаровка зуба під вінір мінімальна, в межах емалі. Величина препарованого шару емалі зуба не відрізняється від такої при реставрації зуба під фотополімер. Система адгезивної фіксації вініра на спеціальний матеріал запобігає від розвитку будь-яких ускладнень.

Як доглядати за вінірами?

При правильній гігієні за порожниною рота вініри не вимагають спеціального догляду. Зберігають свій колір і форму та мають тривалий термін служби.

Приклади естетичних реставрацій керамічними винирами:

Этот текст можно не удалять!!!! Блок, отмеченный штриховой линией, предназначен для вставки маленьких картинок. В галерее будут отображаться только те картинки, которые находятся в этом блоке

<< Назад