RU

 

Ми в соціальних мережах:

Профілактика карієсу

профілактика карієсуСьогодні слово «карієс» на слуху у кожної людини. Причиною виникнення карієсу є маса факторів, деякі з яких ми можемо попередити. Саме тому профілактка карієсу та його ускладнень дуже важлива.

Багато змін на емалі зуба у вигляді білястих цяток, неприємних відчуттів при дотику з холодною і гарячою їжею є першими ознаками захворювання, яке тільки починається. Але багато змін досвідчений стоматолог може виявити при уважному огляді. Лікарі нашої клініки рекомендують дорослим і дітям не рідше трьох разів на рік проходити процедуру професійного чищення зубів. За свідченнями застосовується додаткова мінералізація емалі.

У нашій клініці «стоматологія без болю» ми проводимо найефективнішу на сьогоднішній день процедуру - герметизації фісур у дітей і підлітків.

Фісури - це борозенки на жувальній поверхні зубів. Саме там затримуються залишки їжі і зубний наліт, що сприяє розвитку карієсу.

В чому полягає суть герметизації фісур?

герметизації фісурОчищуються механічно жувальні поверхні зубів і заливаються спеціальним текучим фотополімерним герметиком і полімеризуються за допомогою фотополімерної лампи. Герметизуючий матеріал містить в своєму складі ті мікроелементи (фтор, кальцій, фосфор і ін.), які необхідні для зміцнення емалі. Таким чином, жувальні поверхні зубів захищені механічно від дії всіх механічних агентів і зміцнюють емаль зуба вдень і вночі. Проводити герметизацію фісур можна і на молочних зубах, а на постійних - це просто необхідність. Приріст карієсу знижується на 90-95%, продовжите здоровий стан зубів своєї дитини! Тим більше, що вартість запечатування фісур на один зуб приблизно в 3 рази дешевше, ніж лікування карієсу!

Стоматолог надасть Вам допомогу в індивідуальному підборі зубної пасти та щітки, засобів для полоскання порожнини рота.

Засоби профілактики доступні кожному. не забувайте про це і ваша усмішка завжди буде привабливою!

ПРИХОДЬТЕ, МИ ДУЖЕ ЗРУЧНО РОЗМІЩЕНІ, БІЛЯ СТАНЦІЇ МЕТРО ЛІВОБЕРЕЖНА, ПЕРЕД КЛІНІКОЮ Є ВЕЛИКА БЕЗКОШТОВНА ПАРКОВКА.