RU

 

Ми в соціальних мережах:

Принципи стерильності

Принципи контролю стірільноеІнфекційні хвороби завжди представляли небезпеку для лікарів і пацієнтів. Сьогодні питання про інфекційну безпеку - одне з найголовніших питань, яке турбує всіх нас. Для того, щоб не піддавати ризику пацієнтів і лікарів, в клініці повинен бути забезпечений повний цикл обробки інструментів, матеріалів і устаткування. Наша клініка «Стоматологія без болю» в повній мірі дотримується всіх принципи стерильності.

Інструменти, які використовуються в роботі, але не мають контакт з ранової поверхнею, піддаються дезінфекції.

Дезінфекція - процес усунення хвороботворних мікроорганізмів. Проводиться
дезінфекція інструментів,
дезінфекція поверхонь і приміщень,
дезінфекція повітря,
дезінфекція рук.

Стерилізаці - це процес знищення всіх мікроорганізмів, включаючи спори. Стерилізація проводиться з метою попередження поширення ряду інфекційних захворювань, збудники яких передаються через кров та інші біологічні рідини.

Стерилізація - це складний багатоступінчастий процес, що складається з декількох етапів, кожен з яких визначає якість стерилізації:

  • попередня дезінфекція та обробка;
  • передстерилізаційне очищення. Воно передбачає видалення з виробів білкових, жирових, механічних забруднень за допомогою ручного та ультразвукового очищення.

Стерилізація. Вона буває:

  1. парова;
  2. повітряна;
  3. хімічна.

стерилізаціяПарова стерилізація здійснюється подачею насиченої пари під тиском в спеціальному обладнанні - автоклаві.

Цей вид стерилізації стоматологічного інструментарію вважається найефективнішим методом, тому що чим вище тиск, тим вище температура пари. Бактерицидні властивості пари вище, ніж повітря, тому для стерилізації застосовують перенасичену пару.

Повітряний метод стерилізації (сухе гаряче повітря) здійснюється в сухожаровій шафі.

При хімічному методі стерилізації застосовуються розчини хімічних препаратів, так звані хімічні дезінфеканти. Цей метод застосовується в тих випадках, коли особливості матеріалів виробів не дозволяють використовувати інші методи стерилізації.

Обов'язково проводиться контроль якості дезінфекції, передстерилізаційної обробки та стерилізації інструментів як бактеріологічною лабораторією, так і за допомогою спеціальних реактивів: шляхом постановки азо-пірамової та амідопіринової проб на наявність залишків крові.

Найважливішим «інструментом» лікаря-стоматолога є руки. Тому велика увага приділяється підготовці рук та їх дезінфекції. Огляд і лікування пацієнтів здійснюється тільки в одноразових та стерильних рукавичках.

Інструменти обробляються в спеціально обладнаній стерилізаційній. І ще один важливий етап стерилізації - це зберігання стерильних виробів. Для цього використовуються спеціальні ультрафіолетові бокси.

Стерильний набір ставиться у Вашій присутності.

Наші кабінети обладнані бактерицидними опромінювачами.

У нашій клініці всі інструменти обробляються як потенційно інфіковані, тобто дотримується повний цикл стерилізації кожного інструменту. Працює програма Анти-СНІД і Анти-гепатит

Ми не економимо на процесі стерилізації. Для цього в нашій клініці «Стоматологія без болю» використовуються сертифіковані кращі препарати, розчини, індикатори та обладнання виробництва Німеччини, Швейцарії, Італії.

Приходьте, ми гарантуємо Вам абсолютну інфекційну безпеку!

МИ ДУЖЕ ЗРУЧНО РОЗМІЩЕНІ, БІЛЯ СТАНЦІЇ МЕТРО ЛІВОБЕРЕЖНА, ПЕРЕД КЛІНІКОЮ Є ВЕЛИКА БЕЗКОШТОВНА ПАРКОВКА.