RU

 

Ми в соціальних мережах:

Професійна гігієна

професійна гігієнаЩоденна гігієна порожнини рота - це головна умова для збереження здоров'я зубів та ясен. З усіх профілактичних заходів чищення зубів, контроль за зубним нальотом є основним, оскільки може вберегти зуби від карієсу і хвороб тканин пародонту.

Однак, самостійне очищення зубів, як би ретельно воно не проводилося, не може забезпечити повне видалення зубного нальоту, особливо у важкодоступних місцях. Тільки професійне чищення зубів дозволяє якісно очистити міжзубні проміжки, пришийкові області, жувальні поверхні молярів, язичні поверхні нижніх зубів.

ПРОФЕСІЙНА ЧИЩЕННЯ ЗУБОВПрофесійна гігієна порожнини рота - це комплексна процедура, вона проводиться різними методами. Один з них - це з використанням ультразвукового апарату. Ця процедура абсолютно безпечна для емалі зуба. За допомогою ультразвуку віддаляються тверді зубні відкладення за рахунок вібрації наконечника інструмента, виготовленого зі спеціального матеріалу, що не пошкоджує емаль зуба.

професійна чистка зубів

Другий популярний метод професійної гігієни - це зняття м'якого зубного нальоту за допомогою апарату Air flow. Цей спосіб дозволяє очистити всі поверхні зубів безконтактно, без використання агресивних відбілюючих компонентів. При цьому зуби очищуються від нікотинового, харчового, кавового та іншого нальоту, набувають гарний блиск і природний колір.

Рекомендується цю процедуру проводити перед передбачуваним лікуванням і протезуванням зубів, оскільки термін служби пломб і реставрацій збільшується за рахунок щільного з'єднання пломбувального матеріалу з емаллю зуба.

Ми здійснюємо індивідуальний підхід до вибору методу професійної гігієни.

ПРИХОДЬТЕ, МИ ДУЖЕ ЗРУЧНО РОЗМІЩЕНІ, БІЛЯ СТАНЦІЇ МЕТРО ЛІВОБЕРЕЖНА, ПЕРЕД КЛІНІКОЮ Є ВЕЛИКА БЕЗКОШТОВНА ПАРКОВКА.