RU

 

Ми в соціальних мережах:

Оснащення кабінету

Стоматологічна установка

Стоматологічна установка

Нова сучасна стоматологічна установка виробництва Швеції та зручне анатомічне крісло гарантує зручність пацієнту при лікуванні. Система закритої подачі води виключає ризик перехресного зараження.

анатомічне крісло в стоматологію


комп'ютерний рентгенапарат

Комп'ютерний рентгенапарат

Для правильної постановки діагнозу необхідний якісний рентгенівський знімок. Комп'ютерна радіовізіографія на апараті Planmeca виробництва Фінляндії гарантує чудову якість знімка при мінімальній дозі опромінення, що охороняє Вас і Ваше здоров'я.


Інтраоральна камера

Інтраоральна камера

Є невід'ємною частиною в сучасній стоматології. З її допомогою і багаторазовим збільшенням можна визначити навіть найменший карієс, а також показати пацієнтові результат лікування і реставрації.


ендодонтичне лікування

Ендодонтичне лікування

або простіше лікування каналів, має величезне значення для збереження зуба навіть після видалення нерва. У сучасній стоматології цього можна досягти на високоякісному рівні тільки при використанні комп'юторного ендомотора, завдяки якому можна ретельно очистити канал, заповнити його по всій довжині. Довжина каналу визначається за допомогою апекслокатора.


Електрокоагулятор

Електрокоагулятор

Використовується для «безкровного» видалення надлишку м'яких тканин.


фотополімерна лампа

Фотополімерна лампа

Сучасну стоматологію сьогодні неможливо уявити без використання світловідображуючих  матеріалів.

Застосовуючи фотокомпозітні матеріали, можна досягти високого класу реставрації.

Велика колірна гамма і висока міцність цих матеріалів дозволяє відновити будь-який дефект зуба на довгий період часу.


апарат AirFlow

Апарат AirFlow

Використовується для усунення пігментації на зубі, а також харчового, кавового і нікотинового нальоту, для зняття м'яких зубних відкладень. Потік води, повітря та дрібного содового порошку виробництва Німеччини м'яко і дбайливо вичистить Ваші зуби і подарує Вам білосніжну усмішку і свіжий подих.


Ультразвуковий апарат

Ультразвуковий апарат

Виробництва Швеції "Amdent" використовується для зняття твердих зубних відкладень ("каміння") Титанові насадки різної конфігурації дозволяють м'яко і безболісно, не пошкоджуючи емаль зуба, прибрати тверді зубні відкладення.


автоклав

Автоклав і стерилізатор

Ці апарати виробництва Італії використовуються для стерилізації інструментарію. Підтримка стерильності інструментів протягом усього робочого дня можливо завдяки спеціальному стерильному шафі Ultraviol.

стерилізатор для стоматології