RU

 

Ми в соціальних мережах:

Терапевтична стоматологія

Наша клініка працює!
Ми приймаємо активні заходи по профілактиці розповсюдження COVID-19.
Здоров'я наших пацієнтів повинно
бути захищене!!!


Заходи, які ми виконуємо:

дезінфекція повітря; провітрювання приміщень;
дезінфекція всіх поверхонь; використання респіраторів і захисних екранів;
стерилізація інструментів в одноразових пакетах.


CтоматологияТерапевтична стоматологія - це напрямок стоматології, що займається лікуванням і профілактикою карієсу та його ускладнень. До ускладнень карієсу відносяться пульпіт (запалення пульпи або нерва) і періодонтит (запалення тканин за верхівкою кореня). Існує ще група захворювань некаріозного походження, а також хвороби слизової оболонки порожнини рота, лікуванням яких також займається стоматолог терапевт.

лечение зубов на самом современном уровнеМатеріально-технічна база нашої клініки «Стоматологія без болю» дозволяє надати будь-яку допомогу при лікуванні зубів на найсучаснішому рівні. У нас є величезний асортимент пломбувальних матеріалів (виробництва Німеччини, Японії, США та ін.), що дозволяє не просто поставити пломбу, а проводити повноцінну реставрацію зуба. При лікуванні твердих тканин зуба важливо не тільки прибрати інфіковані тканини, але і правильно відновити анатомічну форму зуба.

При лікуванні ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит) проводиться робота в каналах зуба. Це складний етап в лікуванні, і він вимагає глибоких знань, високої кваліфікації, достатнього клінічного досвіду лікаря і спеціального обладнання для повноцінного лікування. Сьогодні ми не лікуємо канали наосліп. У нашій клініці використовується Ендомотор, апекслокатор, одонтометр, електроодонтодіагност, що дозволяє провести лікування коректно і зберегти зуб на довгі роки. Всі етапи лікування проводяться під контролем дентальної радіовізіографії (комп'ютерної рентгендіагностики), що є сьогодні абсолютно безпечним і найбільш інформативним методом об'єктивного обстеження пацієнта.

эндомотор, апекслокатор, одонтометр, электроодонтодиагност Всі процедури лікування зубів в нашій клініці «Стоматологія без болю» будуть для Вас гарантовано безболісними. Наші лікарі володіють навичками різних видів анестезії. У нас є анестетики, які можна застосовувати при вагітності та в дитячій практиці.

Ми постійно вкладаємо кошти в підвищення кваліфікації лікарів у відповідності з розвитком сучасної стоматології.

Телефонуйте, приходьте до нас в клініку «Стоматологія без болю» і Ви отримаєте кваліфіковану лікарську допомогу на високому професійному рівні. Прийом ведуть лікарі вищої кваліфікаційної категорії та кандидат медичних наук.

Терапевтическая стоматология        врачи  высшей квалификационной категории и кандидат медицинских наук


 

Этот текст можно не удалять!!!! Блок, отмеченный штриховой линией, предназначен для вставки маленьких картинок. В галерее будут отображаться только те картинки, которые находятся в этом блоке

 

ПРИХОДЬТЕ, МИ ДУЖЕ ЗРУЧНО РОЗТАШОВАНІ, БІЛЯ СТАНЦІЇ МЕТРО ЛІВОБЕРЕЖНА, ПЕРЕД КЛІНІКОЮ Є ВЕЛИКА БЕЗКОШТОВНА ПАРКОВКА.