RU

 

Ми в соціальних мережах:

Сімейна стоматологія

«Стоматологія без болю» на Лівобережній в м.КиєвіСучасна клініка «Стоматологія без болю» на Лівобережній в м.Києві - це клініка для всієї сім'ї. Лікарі нашої клініки готові надати повний спектр послуг стоматологічної допомоги.

Матеріально-технічна база клініки «Стоматологія без болю» дозволяє на найсучаснішому рівні надати допомогу Вам, Вашим дітям і Вашим батькам.

Терапевтична стоматологія - це напрямок, що займається лікуванням зубів (карієсу та його ускладнень) і тканин парадонта. Для надання цього виду допомоги у нас є сучасне обладнання провідних європейських виробників (Німеччина, Швеція, Фінляндія), великий спектр пломбувальних матеріалів виробництва Японії, Німеччини, США.

терапевтична стоматологіяПротезування - це розділ стоматології, спрямований на створення функціональної та естетичної цілісності зубного ряду. Ця область стоматології одна з найскладніших. Довготривалий успіх протезування залежить не тільки від висококласного обладнання та новітніх матеріалів, але і від володіння методиками їх використання і великого клінічного досвіду. Ортопедичний прийом в нашій клініці веде лікар вищої категорії, кандидат медичних наук з досвідом роботи 30 років.
Для успішного лікування необхідно поставити точний діагноз, об'єктивно контролювати всі етапи лікування, спостерігати динаміку розвитку захворювання. Для цього у нас є можливість комп'ютерної радіовізіографії. Це абсолютно безпечний і швидкий метод об'єктивного обстеження, що дозволяє виявити навіть найменші зміни в твердих і оточуючих тканинах зуба. Є можливість використовувати радіовізіографи в дитячому режимі та для вагітних.

протезуванняДо Вашої дитини лікар обов'язково знайде підхід і слова, щоб Ваш малюк відчував себе спокійно і комфортно. Він зможе під час прийому дивитися улюблений мультфільм, слухати в навушниках музику або казку, і обов'язково отримає подарунок після лікування.

Володіння будь-якими методиками анестезії, великий вибір анестетиків дозволяє нам гарантувати 100% -ву безболісність будь-яких процедур.

Ціни на всі види послуг відповідають рівню кваліфікації наших лікарів, обладнання та матеріалів, які використовуються в клініці «Стоматологія без болю».

У нас діє гнучка система знижок. Ми надаємо знижки нашим пацієнтам після 3-го відвідування, при зверненні членів сім'ї, комплексної роботи, в передсвяткові дні.

стоматологічні послугиВи можете бути абсолютно спокійні в стерильності та інфекційній безпеці всіх використовуваних інструментів та матеріалів. Для цього в нашій клініці застосовуються сертифіковані кращі препарати і обладнання провідних світових виробників для дезінфекції та стерилізації. Ми на цьому не економимо!

Лікарі нашої клініки із задоволенням нададуть Вам професійну консультацію, пораду, допоможуть підібрати для кожного члена Вашої сім'ї засоби індивідуальної гігієни.

Здійснюємо строго індивідуальний підхід у виборі методики лікування і підборі матеріалів.

Ми постійно вкладаємо кошти в розвиток нашої клініки і підвищення рівня професійної кваліфікації.

Володіння будь-якими методиками анестезії, великий вибір анестетиків

Володіння будь-якими методиками анестезії, великий вибір анестетиків 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ПРИХОДЬТЕ, МИ РОЗМІЩЕНІ БІЛЯ СТАНЦІЇ МЕТРО ЛІВОБЕРЕЖНА, ПЕРЕД КЛІНІКОЮ Є ВЕЛИКА БЕЗКОШТОВНА ПАРКОВКА.