RU

 

Ми в соціальних мережах:

Цікава інформація

Наша клініка працює!
Ми приймаємо активні заходи по профілактиці розповсюдження COVID-19.
Здоров'я наших пацієнтів повинно
бути захищене!!!


Заходи, які ми виконуємо:

дезінфекція повітря; провітрювання приміщень;
дезінфекція всіх поверхонь; використання респіраторів і захисних екранів;
стерилізація інструментів в одноразових пакетах.


Що таке карієс?

Карієс зуба- це найбільш поширене захворювання твердих тканин зуба. Причинами виникнення карієсу є: дія карієсогенних бактерій, наявність нальоту при недостатній гігієні, порушення харчування, недостатнє надходження в організм вітамінів і мікроелементів.

Чому виникає карієс?

Під дією бактерій відбувається розчинення мінеральних речовин, що входять до складу емалі. Наліт міцно зв'язується з поверхнею зуба і служить місцем скупчення різних мікроорганізмов. При поглинанні бактеріями вуглеводів виділяються органічні кислоти. А кисле середовище сприяє руйнуванню кристалів аппатіто, порушуючи зовнішню захисну оболонку зуба.

Звичайно, крім бактеріального впливу на тканини зуба надають вплив ще інші чинники: спадковість, неповноцінне харчування, споживання великої кількості солодкого.

Увага, прихований карієс!

Це невидиме для пацієнта руйнування зуба. Як правило такі порожнини розташовуються на контактних поверхнях зубів і виявляються при ретельному огляді стоматолога і при рентгендіагностиці. Ось, чому профілактичні огляди стоматолога такі важливі!

Сучасне лікування карієсу

По-перше, сьогодні ми гарантуємо Вам абсолютну безболісність лікування завдяки великому асортименту анестетиків. Ми маємо анестетики, які можна використовувати і при вагітності, і годуючим матерям, і дітям.

По-друге, сучасні якісні пломбувальні матеріали, в основі яких лежать нанотехнологоії, в поєднанні з професійністю лікаря гарантують надійне відновлення пошкодженого зуба.


Керамічні вініри

Керамические винирыКерамічні вініри вирішують практично всі естетичні проблеми посмішки.

З їх допомогою можна замаскувати проміжки між зубами, відколи емалі, різницю в розмірах між сусідніми зубами, фарьування в темний колір тріщинки, потемніння зубів після видалення нервового пучка або старих пломб, нерівність зубного ряду, різці, які з віком стираються та інші естетичні дефекти.

Вініри неможливо відрізнити від зубної емалі. Структурою і кольором кераміка дуже близька до емалі зуба.

Реставрація голівудськими вінірами є дуже довговічною - вони не стираються, не зношуються, не змінюють колір.
Вініри - чудове рішення для тих, хто хоче надовго змінити на краще свою посмішку :)

Приклади естетичних реставрацій керамічними вінірами:

Этот текст можно не удалять!!!! Блок, отмеченный штриховой линией, предназначен для вставки маленьких картинок. В галерее будут отображаться только те картинки, которые находятся в этом блоке

реставрации зубов

До і після реставрації
 

Как ухаживать за винирами

До і після реставрації
 

Керамические виниры Реставрация зубов голливудскими винирами


Естетичне воскове моделювання

Естетичне воскове моделювання (або з англ. "Wax-up") - невід'ємна частина сучасної стоматології, яка дозволяє спланувати естетичний результат ще до обробки зубів!

Проводиться це наступним чином - доктор отримує відбиток зубів пацієнта, за яким виготовляється гіпсова модель. Кваліфікований зубний технік, моделює за допомогою воску ідеальну посмішку з урахуванням всіх побажань пацієнта. І на прикладі цього проводиться обробка зубів, відразу ж виготовляються тимчасові, а потім протягом 5 днів - постійні керамічні реставрації, які в точності повторюють змодельовані раніше з воску.

Величезні плюси цієї методики полягають в тому, що Ви бачите результат ще до початку лікування і жодного дня не ходите "без зубів".

Эстетическое восковое моделирование восковое моделирование зубов керамические реставрации зубов